Kiedy nie udzielą ubezpieczenia AC?

Wydawać by się mogło, że w każdej sytuacji, takiej jak kolizja czy wypadek drogowy bądź kradzież pojazdu , zostanie wypłacone Odszkodowanie na podstawie ubezpieczenia autocasco. Trzeba mieć świadomość, (więcej…)

Czyatj dalej

Co obejmuje ubezpieczenie flotowe?

Firmy, które posiadają flotę samochodową nie muszą ubezpieczać każdego pojazdu oddzielnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, ubezpieczyciele oferują ubezpieczenia (więcej…)

Czyatj dalej

Jakie szkody pokrywa AC?

Ubezpieczenie autocasco jest ubezpieczeniem komunikacyjnym, które można, ale nie trzeba wykupywać. To powoduje, że kierowcy często rezygnują z tej polisy kierując się oszczędnością pieniędzy, (więcej…)

Czyatj dalej

Gwarancja ubezpieczenia NNW

Zazwyczaj kierowcy decydują się na wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, lekceważąc inne polisy komunikacyjne. Często wynika to z braku środków finansowych, ponieważ (więcej…)

Czyatj dalej

Nagła awaria pojazdu na drodze

Na drodze może nas spotkać wiele niemiłych sytuacji, których nie da się niestety przewidzieć. Nagła awaria pojazdu na drodze może przysporzyć kierowcy sporo zmartwień (więcej…)

Czyatj dalej

Składki ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest dla wielu właścicieli samochodów całkiem sporym kosztem. To sprawia, że duża część kierowców rezygnuje z dodatkowych ubezpieczeń, nie (więcej…)

Czyatj dalej